• Odmena za polročné vysvedčenie

• Milé deti,

posielame Vám nezvyčajný virtuálny darček ako odmenu za Vaše úsilie a prácu vykonanú počas 1.polroka. Nebolo to vždy jednoduché, mnohokrát sa vyskytli rôzne problémy, ktoré ste napokon zvládli a dnešné Vaše vysvedčenie je potvrdením Vašej úspešnosti. Blahoželáme Vám k výsledkom!

Nezvyčajným virtuálnym darčekom je audio rozprávka "Perinbaba" narozprávaná našimi už známymi bývalými žiačkami - Andersenovkami.

Započúvajte a vychutnajte si rozprávku! PERINBABA.mp4

• Oznam - vyučovanie od 1.2.2021

• Vázení rodičia,

od pondelka 1.2.2021 žiaci 1. a 2. stupňa pokračujú v dištančnom online vyučovaní.

• Oznam - vyučovanie od 25.1.2021

• Vázení rodičia,

od pondelka 25.1.2021 žiaci 1. a 2. stupňa pokračujú v dištančnom online vyučovaní.

• Oznam - vyučovanie od 18.1.2021

deti a žiaci sa od pondelka 18.1.2021 do škôl nevrátia. Vyplýva to z pretrvávajúcej epidemiologickej situácie. Pokračovať preto budú v dištančnom vzdelávaní v režime, ako doteraz. Návšteva materských škôl a školských klubov detí bude umožnená deťom rodičov pracujúcich v kritickej infraštruktúre, alebo tým, ktorých zákonní zástupcovia nemôžu z povahy zamestnania pracovať formou homeoffice.

PaedDr. Zuzana Kaliariková, riaditeľka ZŠ s MŠ Hargašova

• Vyučovanie od 11.1.2021

na základe vyhlásenia MŠVVaŠ od pondelka 11.1.2021 bude prebiehať dištančné vyučovanie na prvom aj druhom stupni ZŠ. Vyučovanie bude prebiehať online formou a žiaci sa budú prihlasovať na vyučovacie hodiny na základe klasického školského rozvrhu (pre žiakov 1.stupňa podľa usmernení triednych učiteľov). Predmety náboženská, etická, telesná, hudobná, technická (alebo pracovné vyučovanie), výtvarná, informatická výchova vyučované nebudú. V tomto čase majú žiaci priestor na psychohygienu a oddych. Na základe vzniknutej situácie bude škola zatvorená. V prípade potreby nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Ďalšie informácie Vám poskytneme, keď budú aktuálne.

PaedDr. Zuzana Kaliariková, riaditeľka školy

Návrat žiakov do škôl (manuál) aktualizovaný k 5.1.2021