• Adventné čítania

• Pozývam vás už tento pondelok 4.12. 2023 na adventné čítania príbehov, ktoré nám pomôžu pomaličky a v pokoji sa pripraviť na vianočné sviatky.

Kto má chuť v tichej atmosfére  pokojnej hudby, svetle sviec  adventného venca a započúvaní sa do príbehu zažiť chvíľky stíšenia, ticha a zamyslenia sa , môže prísť počas veľkej prestávky do knižnice školy v  pavilóne B.

Týka sa to však iba žiakov , ktoré majú kmeňové triedy v tomto pavilóne ( 5.B, 5.C, 6.A, 7.-9. ročník). Bude to mať presný harmonogram:

Pondelok : 5.B, 5.C.

Utorok:  7. a 9.ročník

Streda:   8. ročník, 6.

Štvrtok:  5. B, 5.C

Piatok: 5.B, 5.C, 6.A

Teším sa na Vás a všetci ste srdečne vítaní!

Monika Mikolášiková, učiteľka

• VIANOČNE TVORIVÉ DIELNE

• Milí žiaci a rodičia, pozývame Vás na Vianočné tvorivé dielne, ktoré sa uskutočnia  na našej škole v pavilóne A v sobotu 2.decembra 2023 o 9:00 -12:00 hod.

BLÍŽIA SA TIE KRÁSNE CHVÍLE VIANOČNÉ, V LÁSKE A ŠŤASTÍ, PREŽIME ICH SPOLOČNE.

• Dajme veciam druhú šancu

• Vážení rodičia, milí žiaci,

dávame Vám do pozornosti zbierku zimného detského ošatenia a obuvi, ktorou sa naša škola zapojila do projektu "Pomáhame deťom v núdzi".  Aj oblečenie. ktoré nenosíme môže dostať zmysluplnú druhú šancu.

Prosíme, aby ste oblečenie doma pretriedili a priniesli ste nám ho v taškách, vreciach, ktoré už nepotrebujete naspäť. Obuv prineste zabalenú zvlášť. Takto zabalené oblečenie a obuv vhoďte do krabíc, ktoré budú umiestnené pri vchodových dverách v pavilónoch A,B,C a na chodbe v MŠ.

Prosíme, aby ste priniesli oblečenie a obuv v zachovalom a použiteľnom stave, aby mohlo plnohodnotne poslúžiť adresátom.

Oblečenie a obuv môžete priniesť v termíne od 13. - 30.11.

Ďakujeme za spoluprácu a pomoc a veríme, že darované veci splnia svoj účel.