• Školská knižnica - informácia

• Vážení rodičia,mili žiaci,

aj napriek stále nepriaznivej pandemickej situácii sme sa rozhodli tento rok deťom sprístupniť našu školskú knižnicu. Aktuálna situácia nám však neumožňuje otvoriť knižnicu bez obmedzení. Optimálne riešenie sa hľadá ťažko, ale pokúsili sme sa výjsť v ústrety deťom tak, aby sa v knižnici mohli pokojne vystriedať všetky deti v presne vyhradenom čase.

Starší žiaci z 2. stupňa budú knižnicu navštevovať raz mesačne v sprievode svojej vyučujúcej slovenského jazyka a literatúry.

Pre žiakov 1. stupňa sú vyhradené popoludňajšie časy tak, aby sa v priebehu troch popoludní mohli v knižnici vystriedať žiaci všetkých ročníkov 1. stupňa. Deti môžu prichádzať samostatne (z domu) alebo v skupine z ŠKD, musia ale doržať čas a deň vyhradené pre ich ročnik. HARMONOGRAM KNIŽNICE PRE 1.STUPEŇ

Cudzím osobám nie je vstup do knižnice dovolený. Sprevádzajúci rodič môže dieťa počkať vo vestibule alebo pred školou.

Ďakujem za pochopenie a v mene školských knihovníčok Vás prosím o trpezlivoť pri uplatňovaní daných pravidiel. Verím, že najneskôr v budúcom školskom roku už budeme môcť otvoriť knižnicu v normálnom režime a výjsť v ústrety individuálnym potrebám Vašich detí.

Školská knihovníčka

• Jesenné prázdniny

• V čase od 28.10.2021 do 29.10.2021 budú jesenné prázdniny. Vyučovanie podľa platného rozvrhu opäť začne v utorok 2.11.2021.

• Hlasovanie za najpútavejšiu školskú kampaň

• Hlasovať môžete TU

Do 28.10.2021 do 20.00 hod. môžete hlasovať za našu školu, ktorá sa zapojila do projektu "Do školy na bicykli".  Ceny pre prvé 3 najúspešnejšie školy: dotácia na nákup stojanov na bicykle do výšky 30000 €.

Ďakujeme za Vašu podporu.