• Oznam od spoločnosti RAJO

dlhodobou stratégiou spoločnosti RAJO v rámci Školského programu je sprostredkovať čo najväčšiemu počtu žiakov dotované mliečne produkty prostredníctvom siete škôl na Slovensku.

Preto je nám ľúto, že vám musíme oznámiť, že pre neočakávane vysoký záujem škôl a žiakov zapojených do Školského programu o dotované RAJO mliečne produkty došlo aktuálne k vyčerpaniu štátnych a európskych prostriedkov pomoci na zabezpečenie bezplatnej dodávky do školských zariadení pridelených našej spoločnosti.

I napriek tomu, že vzniknutú situáciu intenzívne riešime s kompetentnými organizáciami, musíme, žiaľ, momentálne pozastaviť predaj našich mliečnych výrobkov do školských zariadení za dotované ceny.

Do vyriešenia situácie znižujeme cenu mliečnych nedotovaných výrobkov v našich školských automatoch od 15.2.2023 nasledovne:

• Brejky biele mlieko 3,5% 250 ml na 0,40 EUR / ks
            • Brejky biele mlieko bezlaktózové 3,5 % 250 ml na 0,50 EUR / ks

Cena všetkých nedotovaných ochutených mliek ostáva 0,60 EUR / ks.

Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie, Team školské mlieko, RAJO s.r.o.

• Pozdrav z lyžovačky

• Važení rodičia,

účastníci lyžiarskeho výcviku šťastne dorazili do cieľa konania a už sú aj na svahu a testujú čerstvý sneh.

Želáme všetkým veľa krásnych zážitkov a určite veľa snehu.

• Všetkým prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia šťastia

a úspechov v novom roku.

Zároveň vám oznamujeme, že vianočné prázdniny začínajú dňa 23.12.2022 a končia dňa 05.01.2023.

Začiatok vyučovania po prázdninách je 09.01.2023.

PaedDr. Zuzana Kaliariková