• BIELA PASTELKA – finančná zbierka

• Už tento štvrtok 21. septembra Vás - milí žiaci, rodičia, učitelia - pozývame k dobročinnej akcii. V spolupráci s Úniou nevidiacich a slabozrakých na Slovensku chceme pomôcť ľuďom, ktorí sú odkázaní na biele paličky, vodiacich psov, sprievodcov, ale v neposlednom rade na bohatú predstavivosť.

Pomôžme im s ich handicapom. Nás to nestojí veľa a pre nich to môže byť obrovská pomoc , ale hlavne získajú pocit spolupatričnosti a empatie.

V čase od 7,30-9,30 budete môcť v areáli školy, alebo vy deti v triedach prispieť do označených pokladničiek prostredníctvom našich dobrovoľníkov – žiakov 9.ročníka, ktorí budú v bielych tričkách s logom Biela pastelka.

Veríme, že sa k nám pridáte.

• Voľby do Rady školy

• V zmysle zákona NR SR č. 596/2003 Z.z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a na základe vyhlášky MŠ SR z 15.4.2004 č. 291/2004 Z.z. riaditeľka školy vyhlásila voľby do Rady školy pri ZŠ s MŠ Hargašova 5 na zástupcu rodičov detí základnej školy a detí  materskej školy, ktoré sa uskutočnia 18.09.2023. Pre viac informácii čítajte viac nižšie.

Za základnú školu sa budú voliť 3 kandidáti a za materskú školu 1 kandidát.

Mená kandidátov Vám budú oznámené dňa 14.09.2023.

VOLEBNÝ PORIADOK                      BLIŽŠIE INFORMÁCIE K VOĽBÁM

PaedDr. Zuzana Kaliariková